Doporučuji

Zoo-Jihlava

24. července 2017 v 19:12 | Dee

Krásný večer Usmívající se

Ve středu jsme se vydali s přítelem do Zoo v Jihlavě :)
Cesta je od nás celkem daleká (cca. 2h), ale jelikož máme Zoo oba rádi a všechny v našem okolí už jsme navštívili...musíme se postupně vydat i do vzdálenejších :)

Moc se mi tam líbilo, tak jsem se rozhodla o tom napsat, ikdyž si myslím, že ji už každý zná :)

** Zoo Jihlava rozdělená do pěti kontinentů se nachází v malebném údolí řeky Jihlávky, v bezprostřední blízkosti centra města (asi 10 minut pěší chůze). Všech pět kontinentů můžete navštívit během jediného dne.
K vidění je zde téměř 200 druhů exotických zvířat, včetně řady druhů v přírodě ohrožených vyhubením, umístěných v zajímavých expozicích - africká vesnice Matongo, asijský parčík Hokkaido, jihoamerická Hacienda Escondido, pavilon šelem, Australská farma či Africká savana a mnohé další...

Doporučuji?

21. července 2017 v 20:06 | Dee
Milí návštěvníci mého blogu :)

Dnes jsem přemýšlela jakým směrem bych chtěla vést tento můj blog. Samozdřejmě, že hlavním tématem je kosmetika a móda, kterou ráda testuji a píši svůj názor na ni a doufám, že Vám trochu přiblížím nějaké produkty, které třeba chcete vyzkoušet, ale nejste si jistí, nebo Vám dodám nějakou inspiraci po čem kouknout :)

Ale chtěla bych zde mít různý obsah, a tak mě napadlo založit právě rubriku Doporučuji :)
Objevilo by se tu jídlo, místa a prostě to, co jsem ochutnala či navštívila a něčím mě to zaujalo, že bych se s Vámi o to chtěla podělit :)...Bylo by to takové občasné oživení :)

Tak snad se Vám bude líbit nový druh článků a budu se těšit na Vaši další návštěvu či komentář :)

Dee
 
 

Reklama